Ürünlerimiz

Caraskal ve Vinç sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi, birikim müşteri memnuniyetiyle tercih edilen hizmetiyle sektörün öncü kuruluşu olma idealine her geçen gün yaklaşmaktadır. Yurtiçinde binlerce ve yurtdışında yüzlerce müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda caraskal vinç satışı gerçekleştirilen caraskal bakım hizmeti de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Satışını yaptığımız Elektrikli Vinç, Elektrikli Caraskal, Gezer Köprülü Vinç, Eloksal Vinç, Portal Vinç, Sürgülü Vinç, Yük Asansörü, Raylı Kabinli Vinç, Çift Tamburlu Vinç, Pergel Vinç ve Dış Cephe Vinçleri kullanılan tüm parçalar ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemine uygun olarak üretilmektedir.

Ürün çeşitlerimizde; 1 tonluk 4 hareketli vinç, 2 tonluk 4 hareketli carasksal vinç, 3 tonluk 4 hareketli carasksal vinç, 4 tonluk 4 hareketli carasksal vinç, 5 tonluk 4 hareketli carasksal vinç bazı ürünlerimizdir. Elektrikli Caraskal Fiyatları ve Zincirli Caraskal Fiyatlarını en hesaplı bulabileceğiniz online adres "caraskalsatis.com bekleriz."

Caraskal Satış hizmeti sunduğumuz, Elektrikli monray 4 hareketli caraskal vinç, zincirli caraskal gibi ürün çeşitlerimiz için sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Caraskal Vinç Çeşitlerimiz